google-site-verification: google9b397310de807efc.html

Voucher je platný jen pro nové zákazníky a pro jedno použití.

2 TÝDNY CVIČENÍ ZDARMA

Zaregistrujte se a získejte cvičení ZDARMA!

Svůj VOUCHER budete mít připravený na recepci DrFit

Ne - Pá 09:00 - 20:00

Za vystavení členské karty bude účtován jednorázový poplatek  99 Kč

24h otevřeno

Je konec s přemýšlením, kdy můžete jít cvičit. DrFit má pro své členy otevřeno 24h denně, každý den v roce :-). Celé fitness je samoobslužné, stačí mít u sebe platnou členskou kartu a fitness je Vám dostupné jak ve špičce, tak třeba v 5h ráno!

2 týdny ZDARMA

Vyzkoušejte si, zcela nezávazně, jaké to je být členem DrFit. Na 14 dní si můžete vyzkoušet NON STOP provoz a poznat, jak to u nás chodí. Jediný poplatek je 99,- za čipovou kartu, která Vám otevře dveře fitness v kteroukoli denní i noční hodinu.

Pozastavení členství

U DrFit si můžete členství pozastavit. Tato služba je zdarma. Během Vaší dovolené či nemoci Vám členství přerušíme. O své zaplacené období u nás tedy nepřijdete. Služba platí nejen u ročního, ale i u 3 měsíčního členství.

Trénink s trenérem ZDARMA

Nevíte, jak to ve fitness chodí? Bojíte se, že nebudete umět správně cvičit? Tyto starosti u nás pusťte z hlavy. Na první 2 tréninky Vám poskytneme trenéra. Se cvičením Vám poradí a pomůže. Termín si objednejte na naší recepci.

Diagnostika těla ZDARMA

U DrFit máte každé 3 měsíce nárok na diagnostiku těla. Trenér Vás zváží na přístroji TANITA a zjistí v jaké jste kondici. Díky tomu Vám může správně poradit s tréninkovým plánem a Vy můžete sledovat svůj progres.

Tréninkový plán ZDARMA

Pokud s cvičením začínáte a nejste si jistí jaké cviky a na jakých strojích zařadit, rádi Vám nabídneme tréninkový plán. Díky němu získá Váš trénink řád. Tréninkový plán bude Vašim pomocníkem při prvních týdnech ve fitness.

Nejnižší ceny

Jsme nízkonákladový luxus! Využijte špičkové služby, cvičební vybavení i luxusní prostředí klubu za nejnižší možnou cenu! Staráte se o své zdraví pravidelně a dlouhodobě? Uzavřete si nejvýhodnější členství jen za 5500,- na rok!

Nově CrossFit

V rámci zlepšování našich slušeb jsme nově otevřeli CrossFit zónu. Je rozlehlá (230 m2), plně vybavená a především zahrnuta v ceně členství! Stejně jako celé fitness i CrossFit je pro členy přístupný v NON STOP režimu. Přijďte vyzkoušet i Vy!

MultiSport

Přijímáme MultiSport karty. I majítelé těchto karet u nás mohou cvičit NON STOP. Přijďte si režim neomezeného vstupu vyřídit na naší recepci.

Kolagenové solarium

Kolagenové trubice solária u DrFit jsou šetrnější k Vaší pokožce. Zdravé opálení jako od moře již od 9,- za minutu. Certifikát o výměně UV lamp je u nás samozřejmostí.

Parkoviště ZDARMA

DrFit disponuje vlastním parkovištěm, které je otevřeno denně od 07:00 do 22:00. V nočních hodinách bez problémů zaparkujete na ostatních přilehlých parkovištích.

Příjemné prostředí

Milá a usměvavá obsluha je pro nás prioritou! Vždy Vám rádi se vším pomůžeme.

Členství na 12 měsíců
7.188 Kč
5.500 Kč
V ceně členství je zahrnutý roční vstup do nově otevírané CrossFit zóny.
Členství na 12 měsíců - STUDENT
4.500 Kč
V ceně členství je zahrnutý roční vstup do nově otevírané CrossFit zóny.

ZAKOUPIT ČLENSTVÍ ONLINE

Váš nákup je realizován prostřednictvím platební brány GoPay.